Yapıştırıcı Sızdırmaz Poliüretan Mastik Gri
Yapıştırıcı Sızdırmaz Poliüretan Mastik Gri

Yapıştırıcı Sızdırmaz Poliüretan Mastik Gri

Fiyat : ₺294,15  + KDV
KDV Dahil : ₺352,98
₺45,10 'den başlayan taksitlerle

YAPIŞTIRICI + SIZDIRMAZ

Çok yönlü poliüretan bazlı, elastik konstrüksiyon yapıştırma ve sızdırmazlık mastiği.
Kullanım alanları: Metal, boyalı yüzeyler, ahşap, taş, beton ve plastikte (Polyester ve sert PVC) kullanılabilir.
Özellikler: Nem etkisiyle kurur. Üzeri zımparalanabilir. Kabuk bağladıktan sonra üzeri boyanabilir (Boya ile uyumluluğu önceden test edilmelidir).

Gıda maddelerinin bulunduğu ortamlarda kullanımı ISEGA normları doğrultusunda onaylanmıştır. Silikon içermez.
Kullanım şekli: Yüzeyler kuru, tozsuz ve yağsız olmalıdır. Uygulama ısısı +5°C ile 35°C arasında olmalıdır.
Uyarı: Alkil reçine bazlı boya sistemleri ile birlikte kullanmayınız. Direk güneş ışığına maruz kalması renkte hafif bir solmaya sebep olabilir. Pe, PTFE, silikon lastiği, strafor vb. yumuşatılmış plastik malzemeler için uygun değildir. İdeal yapıştırma sonuçları elde etmek için mutlaka Würth Yapıştırıcı + Sızdırmaz ürünlerini tercih ediniz. Özellikle renkli metal veya çinko kaplama gibi kritik yüzeylerde mutlaka dikkate alınmalıdır. Güvenli bir yapıştırma işlemi için 3 mm kalınlığında silikon kullanınız. Serleşmemiş haldeyken ürün Yapıştırıcı + Sızdırmaz Temizleyicisi ile temizlenebilir. Kurumuş olarak ürün sadece mekanik olarak temizlenebilir. Yapıştırıcı + Sızdırmaz kullanımlarında mutlaka Yapıştırıcı + Sızdırmaz kullanım tablosunu dikkate alınız. Düzeltme işlemi için Würth Silikon Düzeltme maddesini kullanınız. Serin ve kuru bir yerde saklayınız (+10°C-+25°C arasında).
Teknik bilgiler: -40°C'den +90°C'ye kadar dayanıklı olup anlık olarak (8 saat) +120°C'ye kadar dayanabilmektedir.
Son kullanma tarihi: Ambalajın üzerine bakınız.

Bu bilgiler yalnızca bilgi ve tecrübelerimize dayanmakta olup sadece tafsiye nitelliği taşımaktadır. Ön deneme yapmanız gerekmektedir! Sadece endüstriyel kullanıcılar/ uzman kişilerce kullanılmaya uygundur.

Sağlığa zarar verebilir.
Solunması halinde rahatsızlık verebilir. Buharını solumayınız. Gözlerle ve cilt ile temasını önleyiniz. Kazalarda ve rahatsızlık hissedilmesi durumunda derhal bir doktora başvurunuz (mümkün olması durumunda bu etiketi gösteriniz). İzosiyanat içermektedir. Üretici uyarılarını dikkate alınız. 4,4'-Metilen difenil diizosiysanat içermektedir


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR