OFİS BÖLME SİSTEMLERİ

 

KLASİK JALUZİ SİSTEMLERİ

 

AYARLI KASA SİSTEMLERİ

  

» ALOFİS

  • En iyi ses yalıtımını sağlar.
  • Estetik bir görünüme sahiptir.
  • Kolay uygulanabilir.      
  • Katalog için            
 
   ALCOFİS geniş mekanları ofislere bölme ihtiyaçlarında mükemmel bir çözüm olması için üretildi. Bölme serisi kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

   Ses yalıtımının önemsendiği mekanlarda çift cam detayı ile üst düzeyde ses yalıtımı konforu ayrıca çift cam sistemin içerisine jaluzi konulabilmesi ile mekanlarda görüntü şıklığı bozulmadan ofisler birbirinden gizlenebilmektedir. Ses yalıtımının önemsenmediği mekanlarda tek cam detayı ile hem ekonomik hemde görsel detaylar ile cevap verebilmektedir.

   ALOFİS serilerinde bir önemli özellik ise çift cam detayında jaluzi kutusunu sistemin içerisine gizleyerek görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilmektedir.

   ALOFİS serisinin taşıyıcı sistemleri 3 mt kat yüksekliğini çok rahatlıkla tek başına geçebilmekte bölme duvarlarda esneme,salınım ve bundan dolayı oluşacak gürültüleri ortadan kaldırmaktadır. Kat yüksekliği 3 mt den fazla olan yerlerde takviye kullanarak oluşabilecek salınımları önlemektedir.

   ALOFİS serisi ile yapılan bölme sistemlerinde yatay ve düşey hareketler çok rahatlıkla verilebilmekte ,ara açılarda bile dönüş sağlayabilmesi ile mekanlara rahatlık ve görsellik sağlamaktadır.Sistemde ahşap, aluminyum kompozit panel, cam,kompakt laminant, vb. malzemelerin iç içe ve kombine olarak çalışabilmesi görsel bir zenginlik sağlamakta ve iç mimari tasarımcıların işini kolaylaştırmaktadır.
   ALCOFİS serisinde kullanılan parçaların demonte özelliğinin olması ile istenildiği durumda sökülüp başka bir mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR