Aksmar Aluminyum 2006 yılında Ticari hayata başlamıştır. Kurucusu Zeki Arslan sektördeki 15 yıllık tecrubesi ve kazanımlarıyla "Herşeyden Önce Kalite" felsefesiyle dünya markalarının İzmir Merkezli Türkiye bayiliğini üstlenmiştir.


2009 itibarıyla ürün çeşitliliğini ve pazardaki konumunu değiştirecek dev bir adım atmış ve ALCAS ALUMİNUM PROFIL SYSTEM' lerinin ve GU-BKS Kapı Pencere donanımları Firmalarının EGE Bölge bayiliğini üstlenmiştir. Hoppe, Roto, Dorma, Fornaks, Kale, Hilti, Rtrmax ve Sista ürünleri de ürün portföyüne dahil etmiştir. Gelişim 2015 de açılan Elektrostatik Toz Boya Tesisi ile devam etmektedir.

2014 Eylül itibarıyla ''Egeden Dünyaya '' sloganıyla faaliyetlerini e-ticaret ortamına taşımış ve Sektörün Öncü ve örnek Firması olmuştur.

Ödün vermediği "Herşeyden Önce Kalite" anlayışıyla bütünleşmiş olan Aksmar Aluminyum'un Vizyonu Bölgede adı Kalite ile birlikte anılan ilk Firma olmak. Bunun için, ürün klitesi ile birlikte hizmet kalitesini de birleştirip Müşterilere sunmayı da Misyon edinmiştir. Dünya Markaları Ege de Aksmar'da buluşmuştur

Ürünlerimizle daha yakından tanışabilmeniz için bize yazın. Ürünlerimizle ilgili düşüncelerinizi almak bizi memnun edecektir. İhtiyaç duyduğunuz çözümleri üretmek için gelecekte de tüm gayretimizi göstereceğiz.


İlginiz için Teşekkür ederiz.

                                                                                                                                                                                                 
       
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR