SÖZLEŞMELER

 İşlem Rehberi

 İşlem Rehberi      

 Üyelik Sözleşmesi

 Mesafeli Satış 

 İade & Değişim

 Güvenlik & Gizlilik

 Ana Sayfa

Nasıl Sipariş Veririm?

Sitemizdeki Fiyat ve Kampanya bilgilerine, üye olmadan da ulaşabilirsiniz, fakat alışveriş yapmak için üye olmalısınız.

Nasıl Üye Olurum?
Sitemizden sipariş verebilmek için ana sayfada, sağ üst köşede yer alan "Üye Ol" butonunu tıklayınız. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve Üye Ol butonuna basınız.

 

 

 

Alışverişe başlamak için?

Üyelik işlemleriniz esnasında belirlediğiniz E-Mail adresiniz ve Üyelik şifreniz ile ana sayfada bulunan "Üye Girişi" bölümüne girerek alışverişe başlayabilirsiniz.Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri sepetinize SEPETE EKLE butonu ile ekleyebilirsiniz.
Sepetinize ürün eklediğinizde; sayfanız SEPETİNİZE yönlenmeyecektir. Farklı bir ürün daha sepetinize eklemeyip direk satın alma yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sepetim" butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz. Veya ürün detay sayfasında yer alan HEMEL AL butonuna tıklayarak; hemen ilgili ürünü içeren SEPETİNİZE yönlendirme sağlayabilirsiniz.
 

 

Sepetim sayfasının ilk adımında; adet kısmından ürününüzün adetini güncelleyebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.

 

Sepetim sayfasının ikinci adımında; TESLİMAT ADRESİNİZİ ve FATURA ADRESİNİZİ oluşturabilir, dilerseniz yeni adres bilgilerinizi de tanımlayabilir ve bu adreslerden dileğinizi TESLİMAT ADRESİNİZ, dileğinizi FATURA ADRESİNİZ olarak tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz. Bu sayfada, bir sonraki adım olan "Ödeme sayfasında" alacağınız ürünün KDV hariç fiyatı, KDV tutarı, Kargo tutarı ve toplam tutar bilgileri de gelmektedir. Ayrıca kargo ücretlerini kontrol edip, sipariş notunuz varsa ekleyebilir ve dilerseniz ürünlerinizi hediye paketi olarak talep edip, hediye notu ekleyebilirsiniz. Sepetin ödeme aşamasına "DEVAM ET" butonu ile geçebilirsiniz.

 

Sepetim sayfasının üçüncü adımında; alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödeme tipini (kredi kartı, havale, eft, tek çekim, kredi kartı ile taksit...) seçebilirsiniz. Ayrıca hediye çekiniz varsa bu sayfadaki Sipariş Özetinizin altındaki "HEDİYE ÇEKİ KULLAN" butonuna tıklayarak tanımlı hediye çekiniz kadar indirimden yararlanabilirsiniz. Ayrıca; bu sayfada sepetinizdeki ürünleri, miktarını ve tutarını, ödeme seçeneğinizin doğrulunu kontrol etmeniz, ön bilgilendirme şartlarını formunu, mesafeli satış sözleşmesini ve cayma hakkını okuyarak okuyarak okuduğunuzu kabul etmeniz gerekmektedir.

 

 Alışverişi tamamlamak için;
Ödemenize ait bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmelisiniz.
Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi ve alışverişinizi tamamlamak için sayfanın alt kısmında " SİPARİŞİ TAMAMLA" butonuna tıklayarak sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Veya 3D Secure ile ödeme yapmak istiyorum seçeneğini işaretleyip, "SİPARİŞİ TAMAMLA" butonuna tıkladığınızda; 3D Security sistemi devreye girecektir. Lütfen bankanızın sizi yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ediniz.

 

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için; bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel iletişim bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.
Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir. (Sepetim sayfasının dördüncü ve son adım) Sepetim sayfasının dördüncü ve son adımında ise; Sipariş onayınız sonrası, siparişinizin kayıt durum bilgilerine ve sipariş numaranıza ulaşabilirsiniz.Bu bilgiler aynı şekilde mail adresinize de gönderilmektedir.

 

 Bilgilendirme;
İşleminiz tamamlanmadan önce bilginize sunulacak mesafeli satış sözleşmesini satış tamamlandıktan sonra sisteme gireceğiniz elektronik posta adresinize göndereceğiz ve altı ay süreyle sizin için saklayacağız. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden mesafeli satış sözleşmesine ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Siparişiniz tamamlanmadan önce girdiğiniz verilerin doğruluğunu kontrol edebilmeniz amacıyla sağ yandaki sipariş özetinizi inceleyebilirsiniz. "Tüketici, şikâyetine ilişkin bir uyuşmazlık söz konusu olması hâlinde Tüketici Hakem Heyetlerine veya Tüketici Mahkemelerine başvurabilir. Tüketici hakem heyetlerinin, uyuşmazlıklara bakmakla görevli ve yetkili olmalarına ilişkin parasal

 

a) İlçe tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır, 2.200 Türk Lirası,
b) Büyükşehir statüsünde olan illerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır, 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası,
c) Büyükşehir statüsünde olmayan illerin merkezlerindeki il tüketici hakem heyetleri için üst parasal sınır, 3.300 Türk Lirası,
ç) Büyükşehir statüsünde olmayan illere bağlı ilçelerdeki il tüketici hakem heyetleri için parasal sınır, 2.200 Türk Lirası ile 3.300 Türk Lirası arası olarak tespit edilmiştir.

 

Bu değerlerin üzerindeki uyuşmazlıklar için tüketici hakem heyetlerine değil, tüketici mahkemelerine başvuru yapılır. Yetkili merci, tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yer tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemeleridir.

 

Uyuşmazlık hâlinde ayrıca tahkim ve arabuluculuk gibi ülkemizde kabul edilen tüm alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak, hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır."

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR