»AF 50E

  •  Cam Cama Eko Cephe
  •  Glazing façade
  •  Profil Derinliği / Profile Depth: 50
  •  Cam İnceliği / Glass Thickness: 24-28 mm
  •                                                                                                                           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 Profil için Tıklayınız             Aksesuar için Tıklayınız              Detay için Tıklayınız      Detay için Tıklayınız
 
 
 
 
 
 
 
   
 

AF50 E sistemi AF50 strüktürel silikon sistemin taşıdığı tüm özellikleri bünyesinde taşımakla beraber, camları taşıyacak kaset panel sistemine ihtiyaç duymaması sayesinde ciddi anlamda bir ekonomik avantaj ve estetik kazandırmaktadır.

Sistemin çalışması çift cam arasındaki nem alıcı çıtanın arkasına gizlenen U kanalı ile olmaktadır. U kanalı çift cam arasına özel çift kompanentli silikon ile sabitlenir ve bu kanallardan da özel klipsleri sayesinde transom ve mulyonlara vida kanalından monte edilir. Yatay ve düşey derzler 20 mm. olup bu derzlere özel tasarlanmış silikon fitil ile kapatılır. Kaset panel sisteminin kullanılmaması sayesinde cephe hattı minimum mesafede kalmaktadır. Sisteme özel olarak tasarlanmış iç ve dış köşe adaptörleri ve klipsleri sayesinde imalatı ve montajı daha hızli temiz dönüşler sağlamaktadır. Mulyon ve transom montaj vidası kanallarına geçirilen plastik adaptör sayesinde ısı geçirim katsayısı düşük bir sistem oluşturulmuştur.

Sistem içerisindeki yoğuşma ve sızan suları, yatay ve düşey taşıyıcı sistem içindeki tahliye kanallarından dışarı atar. Bütün bu özellikleri ile AF50 E sistemi, maliyet ve işçilikten tasarruf sağlayarak ekonomik olmakla beraber sağlamlıktan ve şıklığından ödün vermemektedir.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR