Würt Nötr Silikon Beyaz
Würt Nötr Silikon Beyaz

Würt Nötr Silikon Beyaz

Fiyat : ₺226,10  + KDV
KDV Dahil : ₺271,32
₺34,67 'den başlayan taksitlerle

Cilt ile temas etmesini önleyiniz. Sadece yeterince iyi havalandırılan ortamlarda kullanınız. Ozon tabakasına herhangi bir şekilde zarar verecek maddeler içermemektedir.
KAÇAK ARAMA SPREYİ
Kullanım alanları: Özellikle iç ve dış mekanlarda ek yerlerinde ve esneme derzleri için kullanılır. Ayrıca el işçiliği ve endüstriyel alanlarda çok yönlü olarak kullanılabilir. Primer kullanmadan da fayans, cam, emaye ve elokse alüminyum gibi malzemelerde çok iyi tutunma sağlar. Özellikleri: Sürekli esnektir. Eskimeye, hava şartlarına, UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Önceden deneme yapmak kaydıyla üzeri boyanabilir. Kullanım şekli: Derzlerin kenarları temiz, kuru ve taşıyıcı özellikte olmalıdır. Boşluk genişliğine dikkat ediniz. Geniş derzleri önce Art.-Nr. 875... PE-dolgu malzemesiyle doldurunuz. Beton ve ahşap gibi emici yüzeylere Art.-Nr. 892 170 Astar uygulayınız. Kurumadan önce Art.-Nr. 893 3 düzeltme maddesiyle düzeltiniz. Kaplamasız demirde ve alaşımlı metallerde korozyona yol açabilir. Son kullanma tarihi: Lütfen ambalajın üstüne bkz.
Bu bilgiler sadece tecrübelerimize dayanmakta olup, tavsiye nitelliği taşımaktadır. Ön deneme yapmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgi için ürün güvenlik raporuna bakınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR