»AW 73

 • Derinlik / Depth: 73
 • Kanat Derinliği / Vent Depth: 80
 • Maximum Cam Kalınlığı (boşluk)
 • Max. Glass Thickness (vent): 53
yeniAW55
   AW73 serisi yüksek ısı yalıtımı istenen soğuk iklimi olan bölgeler için geliştirilmiştir , AW serisinin tüm hatlarını kullanılarak zarif estetik geörünüm bu seriyede taşınmıştı.
   Seride  34 mm ısı bariyeri  kullanılarak çok yüksek bir ısı yalıtım değeri elde edilmiştir.Sistem kasa derinliği  73mm  ve kanat derinliği 80mm olup profil kalınlığı 2mm dir.
   Sistemin tüm bağlantı elemanları AW serileri ile uyumludur bu şekilde aksesuar bazında stok maliyetlerini düşürmüştür, sistemin kanat derinliği sayesinde 3'lü yalıtımlı cam kullanılabilmekte bu şekilde ısı kaybının %80 nin sağlandığı cam boşluğu daha fazla yalıtılarak doğramdan çok daha fazla verim alınmaktadır.
   AW73 serisi ısı kayıplarını önleyerek enerji tasarufu sağlamakta bu şekilde zaman içinde kendini amorti etmektedir.En büyük özelliği olan ısı yalıtımının yanı sıra dış koşullardan  gelecek kirli havayı ve sesi önleyerek yaşam konforunu üst düzeylere çıkartmaktadır.Sistem içerisinde çok farklı profil çözümleri ile mimari detaylara optimum çözümler sunmaktadır.
pencerekapi (14)

   

   

   

  DIN 4108 - GRUP 1